Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Berker Ödülleri Sahiplerini Buldu

Berker Ödülleri Sahiplerini Buldu
Bu yılın Feyyaz Berker Fellowship öğrencileri, 9 Ekim Pazartesi günü yapılan bayrak töreninde açıklandı.  Özüm Sabiha Pamukçu L11, Ebru Ermiş L11, Arslan Zorbey Kansız L11, Ece Erenler L11, Azra Haseki L10, Berfu Ege Söbe L10  ve Arya Nur Gümüştaş L10, plaket ve rozetlerini aldı.

Tören aynı zamanda, okulumuza yıllar boyunca büyük desteklerde bulunan, okulun Emeritus Trustee’leri arasında yer alan ve geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Feyyaz Berker RC ENG 46 için bir anma niteliğindeydi. 


Robert Kolej 1946 mezunu Feyyaz Berker’in yaptığı bağışla 2008 yılında başlatılan Berker Onur Ödülü, Robert Kolej’in yüksek ideallerine uygun karakterdeki öğrencilere veriliyor. Berker Öğrencisi olarak seçilenler, Berker’in sahip olduğu ve uygar bir toplumda elzem görülen nitelikleri okulda örnek biçimde sergileyen öğrenciler olarak takdir edilir.   

Berker Onur Ödülü Öğrencileri, Berker’in bağışı ile oluşturulan fonun o sene için ayrılan kısmını okul ya da toplum yararına en faydalı şekilde kullanmak üzere birlikte çalışır ve karar verir. ​


ÖNCEKİ YILLARDA BERKER ONUR ÖDÜLÜ VERİLEN ÖĞRENCİLER

2016: 
Yasemin Reis (L10), Hazal Cansu Odabaşı (L10), Irem Özturan (L10), Serdil Tinda Yalçın (L10), Ozan Geyik (L9) ve
Doğa Ünlü (L9)​

2015: Ayşe Ezgi Öner (L10), Ece Naz Erülker (L10), Kaan Ertaş (L10), Tulay Elif Bekişoğlu (L10),  Can Yeşildere(L9), Nazlı Köylüoğlu (L9) ve Dila Şaşmaz (L9).

 
2014: Muhammed Miraç Süzgün (L10), Tayfun Gür (L10), Merve Mehveş Çelebi (L10), Can Demircan (L9), Ekin Gülen (L9).

2013: Onur Cengiz (L11), Ali Edip Sarılgan (L10), Atakan Baltacı (L10), Barışcan Göç (L10), Laden Akşam (L10), Yunus Emre Erdölen (L10), Eda Özkök (L9), Yasemin Kirişçioğlu (L9).
 
2012: Cansu Sarıkaya (L11), Ayşenur Biçen (L11), Ayça Ersoy (L10).
 
2011: Cemre Necefbaş (L10), Özkan Okan(L10), Kutay Onaylı (L10), Engin Polat (L9), İbrahim Cem Polat (L9), Mert Zorlular (L9).

2010: Leyla Levi (L10), Zeynep Kahveci (L10), Türker Bulut (L10), Ufuk Serkan Yıldırım (L10), Ogün Yurdakul (L10), Aslı Salihoğlu (L9),Alican Söylemezoğlu (L9), Berk Çoker (L9).
 
2009: Can Soylu (L11), Yiğit Ergeçen (L11), Poyzan Nur Şahiner (L11), Cem Zorlular (L10),Ege Yalçınbaş (L10), Ömer Şerifoğlu (L10), Volkan Sipahioğlu (L10), İlteriş Canberk (L10).
 
2008: Alp Özçelik (L11), Can Akçevin (L11), Lale Tekişalp (L11), Mehveş Konuk (L11),Ceyda Erten (L11), Ersagun Elaçmaz (L10), Ceren Ateş (L10).
 
 
Yukarı Git